DRAGO ENTERTAINMENT S.A.: Korekta numeracji raportu ESPI 23/2022 – Wydanie głównego update’u z aktualizacją do Gas Station Simulator

17 września, 2022 0 przez admin

Zarząd DRAGO entertainment S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka”, „Emitent”) niniejszym koryguje omyłkę techniczną w numeracji raportu ESPI z dnia 17 września 2022 roku o tytule „Wydanie głównego update’u z aktualizacją do Gas Station Simulator.”
Było:

Raport z dnia 17 września 2022 r. o numerze 23/2022

Winno być:
Raport z dnia 17 września 2022 r. o numerze 24/2022

Pozostałą treść raportu pozostaje bez zmian i została ponownie wykazana poniżej:

Zarząd DRAGO entertainment S.A. z siedzibą w Krakowie („Spółka”, „Emitent”) podaje do publicznej wiadomości, że dzisiaj, tj. 17 września 2022 roku o godzinie 14:00 na platformie Steam pojawił się główna aktualizacja _Major Update_ do gry Gas Station Simulator.

Głównym celem aktualizacji jest stabilność, a zwłaszcza wydajność procesora, jak również zawiera ona również kilka nowych i oczekiwanych przez graczy funkcji i ulepszeń rozgrywki.

W celu lepszej optymalizacji, w ramach Major Update zaktualizowana została wersja silnika gry, a także dokonane zostały zmiany w sztucznej inteligencji.

Gas Station Simulator został poprawiony pod względem wydajności i płynności rozgrywki, zawiera wiele ulepszeń w odpowiedzi na opinie graczy, a także został wzbogacony m. in. o nowe postacie, obiekty i poziomy popularności.

Spółka opublikowała niniejszy raport ze względu na fakt, iż zdaniem Spółki, wydanie tak dużej aktualizacji przełoży się na liczbę użytkowników w grze (tzw. peak graczy), a co za tym idzie będzie miało to wpływ na przychody ze sprzedaży gry oraz możliwość sprawniejszego wydawania kolejnych uzupełnień, płatnych i bezpłatnych dodatków (DLC). Dalsza monetyzacja Gas Station Simulator jest istotnym czynnikiem mającym wpływ na wyniki finansowe Emitenta.Source link